Neden bu kadar GÜÇLÜYÜZ!

DelcomRF A.Ş. Uzman ve dinamik kadrosuyla müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi endüstriyel otomasyon ürünleri üretmek ve bu ürünler ile endüstriyel otomasyon hizmetleri vermek için kurulmuştur.

KOSGEP, TEYDEB ve farklı destekler alarak kurulmuş bir şirket değil, öz sermayesi ile çalışan, altyapı ve üretim gelirleri ile donanmış anonim bir şirkettir.

25 yılı aşan varlığı bünyesinde, RF radyo modemler, GPRS radyo modemler, pompa ve su deposu için kablosuz otomasyon kontrolleri, MODBUS, Profibus, TCP/IP, analog ve dijital veri transferlerin verilerin kablosuz olarak aktarılmalarını sağlayan ürünler üretmektedir.

Kendi bünyesinde, Plc, Rtu, Hmi, Scada takip, Scada+ takip ve kontrol yönetimi yazılımları, android ve ios destekli programların kontrol ettiği ve bilgi aldığı müşteri ihtiyacına özel, endüstriyel otomasyon yazılım çözümleri üretmektedir.

SİSTEM GİRİŞİ
SİSTEM GİRİŞİ
SİSTEM ÖZET
SİSTEM ÖZET
SİSTEM DETAY
SİSTEM DETAY
SİSTEM HATA MESAJI
SİSTEM HATA MESAJI

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM

Bir WEB Tabanlı kontrol sistemine mi ihtiyacınız var, Bir SCADA sistemine mi ihtiyacınız var, İnternet üzerinden kontrol etmek istediğiniz bir ürünüz, hizmetiniz veya servisiniz mi var!

Hemen Bizi Arayın

0 850 360 80 80

Size Çözümlerimizi sunalım.

NEDEN DelcomRF A.Ş.

Ürettiği kablosuz kontrol sistemleri, bilgi ve iletişim teknolojileri kurumundan sınıf 2 bildirim formu ile onay almış ürünler listesinde bulunan, tek şirket olmasından kaynaklanmaktadır. BTK kurumuna bağlı olarak çalışan tek kablosuz kontrol sistemi üretici olduğu içindir. Teyit etmek isterseniz TIKLAYINIZ 

DelcomRF A.Ş. diğer firmalardan ayıran en önemli özellikleri; deneyimli kadrosu, güçlü mühendislik alt yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmasıdır. DelcomRF A.Ş. sadece kablosuz kontrol sistemleri ve endüstriyel çözümler sunan projeler üretir ve uygular. Ayrıca yaşadığı sorumluk bilincine dayalı olarak, projenin korunması konusunda da, hukuki haklar ile müşterisini desteklemektedir.
Projelere hızlı cevap, hızlı teknik kurulum ve yazılım destekleri ile DelcomRF A.Ş. sizin yanınızda…

NELER YAPIYORUZ?

Her geçen gün teknolojinin ülkemize yansıması artıyor, yatırımcıların proses ve otomasyon beklentileri yurtdışında olması gibi isteniyor. Teknolojik alt yapılar ve yazılım destekli entegre sistemlerin beklentileri artıyor. Kaynakların verimli ve profesyonelce kullanılması isteniyor. Her şirket, internet sitesi ve reklamlarında, biz de yapıyoruz ve ucuza yapıyoruz ifadeleri ile dolu, peki ne kadar güven sağlıyorlar?

Sıraladıklarımızı Yaptık, Yapıyoruz, Geliştirerek Yapmaya da Devam Edeceğiz!

  • Aydınlatmada İzleme Kontrol Otomasyonları,
  • Hes/Ges/Res/Jes Sistemleri İçin Kablosuz Analog Ve Dijital Veri Taşıyıcılar
  • Tarım İçin Otomasyon
  • Müşteriye Özel Scada Ve ScadaPlus Yazılımları İle Bölgelerin Kontrolleri,
  • Su Depoları Ve Pompaları İçin, Mini – Midi – Maxi Otomasyon Çözümleri,
  • Gsm-Ses Ve Gsm-Sms Destekli Sulama Otomasyon Sistemleri,
  • Atık İzleme Ve Yönetim Sistemleri,
  • Özel Tasarım ve Üretim Ürünler