Ürünler

Depomatik Ucuz Pompa Kumanda Kontrol Kablosuz Su Otomasyonu

depomatik-2
depomatik-3
5
depomatik-adaptor
depomatik-aku-kablo

DEPOMATiK
En Uygun Fiyatlı Kuyu Depo Kumanda Kontrol Otomasyon Sistemi

DEPOMATiK

Kuyu ve su deposu arasında kablosuz haberleşme ile otomatik su deposu dolumu sağlar. Haberleşme mesafesi 5000 metreye kadardır. Depodan 2 kanal giriş, pompadan ise 2 kanal çıkışı vardır. Radyo frekanslı su deposu otomasyonu sağlar. Depomatik cihazı, elektrik olmayan su depolarında, tek akü ile şarj olmadan 2 yıl boyunca hizmet verir. Bu özellik sadece DelcomRF A.Ş ürünlerinde bulunur.

Daha uzun mesafe ve çok kanallı çalışan bir ürün mü gerekli? POMPAMATiK sistemlerini incelemek için tıklayınız!

Ucuz Pompa Kumanda

En uygun fiyat ve kalite dengesine sahiptir. Kuyu pompası ile su deposu arasında kablosuz kontrol ve otomasyon sistemidir. RF radyo frekans haberleşmesi ile kuyu depo otomasyonu sağlar. RF depo link sistemi olarak çalışır. Pompa ve depo arasında kablosuz iletişim mesafesi 5 km. “5000 metre” mesafeye kadar ulaşır. Depo tarafında enerji olmayan uygulamalar için DEPOMATiK – A model cihaz kullanılır. Çok düşük enerji tüketimi sağlayarak, tek bir akü ile 2 yıl boyunca kesintisiz, kablosuz depo kontrol ve su otomasyonu hizmeti verir.

Pompa Kumanda Kontrol

Pompa çalışıyor, duruyor, depo boş ve dolu bilgilerini, led gösterge üzerinde gösterir. Depomatik cihazı üzerinde bulunan dijit gösterge üzerinde farklı bilgiler görülebilir. Akü durum bilgisi, RF haberleşeme sinyal seviyesi ve hangi frekans kanalında çalıştığı gibi gösterir. Pompa kumanda sistemi IP65 koruma sınıfındadır. Dış ünite montajına uygundur. Yağmur geçirmezdir. Şeffaf kapaklı kutusu üzerinden, tüm bilgiler takip edilebilir.

Kablosuz Su Otomasyonu

Depomatik kuyu depo kontrol sistemleri, depo dolu boş led takip özelliği ile depo dolumunu ucuz elektrik tarifesinde sağlar. Otomatik depo dolumu sağlar. İki seviyeli depo otomasyonlarına uygundur. Akıllı sayaçlar için ucuz elektrik tarifesinde depo dolumu sağlar. En iyi fiyat ve kalite dengesine sahip, kablosuz su otomasyon sistemidir. DelcomRF A.Ş. RF kablosuz pompa depo kontrol sistemleri, BTK bilgi ve iletişim teknolojileri kurumundan sınıf 2 bildirim formu ile onay almış cihazlar listesinde tıklayınız olan tek üreticidir.

Kendinizi Riske Atmayın! Telsizden bozularak yapılmış, yasal olmayan kötü bir mal alarak paranızı çöpe atmayınız. Telsizden bozma ürünlerin resimleri için tıklayınız!

Güçlü Bir Bayii Ağımız Var

DelcomRF A.Ş. Ürettiği ürünlerinde, müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmak amaçlı olarak, yazılım ve donanım destekleri için bayilerinde yedek ürün, rf ve yönetimsel elektronik kontrol kartları bulundurmaktadır. Hızlı destek ile her zaman daha güvenebileceğiniz markayı DelcomRF A.Ş. ürünlerini tercih ediniz.

DelcomRF Radyo Bilişim Elektronik Sistemleri ve Savunma San. Tic. A.Ş. olarak, yıllardır bizi tercih eden, güvenen, sayısız müşterimize, kalite fiyat dengemiz, hızlı servis ağımız, çözüme kavuşturduğumuz her proje ile teşekkür ederiz.

Keywords: Depomatik, ucuz pompa kumanda, pompa kumanda kontrol, kablosuz su otomasyonu, telsizli kuyu depo kontrol, telsizli su kontrol, telsiz depo kumanda otomasyon, rf kuyu depo kontrol, 5 km mesafeli kuyu depo pompa, otomatik depo dolum, depo pompa sinyalizasyon sistemi, kuyu depo seviye takip kontrol, kuyu depo su otomasyonu, su deposu otomasyonu, rf link cihazı, kuyu depo link sistemi, rf link sistemi, ucuz pompa kumanda, pompa kumanda kontrol, kablosuz su otomasyonu.

Author

delcomrf

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.