blog

GSM Kontrol Cihazları ve Uygulama Alanları

GSM Kontrol Cihazları ve Uygulama Alanları

Kablosuz sistemlerin gelişmesiyle güvenlik ve birçok alanda GSM, RF ve wireless kullanılmaya başlandı. Bu teknolojilerden şüphesiz en çok dikkat çekenlerden biri de GSM teknolojisidir. Piyasada GSM teknolojisi ile çalışan bir çok cihaz bulunmakta , fakat bunlar kişi sayısı sınırı , malzeme kalitesi durumunda pek de başarılı değiller.

 DelcomRF HIZIR cihazIarıyla her türlü bildirimi istediğiniz şekilde yapabilen(ses, sms), biribirleri arasında da haberleşebilen, kaliteli malzemeler içe Tükiye’de üretilmiş son teknoloji ürünüdür.

HIZIR GSM Kontrol Cihazları İle Neler Yapabilrsiniz?

1-Sıvı seviyesi izleme

GSM Kontrol Cihazı su deposundaki taşma, bitme, kritik seviye gibi durumlar hakkında size bilgi verir. Ayrıca su deposu seviyesini cm cinsinden görmenizi ve izlemenizi sağlar. Ev ve iş yerinizdeki su taşma ve baskın durumlarında da size haber verir. Başka bir alarm sistemi kurmanıza da gerek yoktur.

2-Alarm Sistemleri

ISI:

HIZIR ile Bahçe ve Seralar Hastane ve Depolar gibi noktalardaki sıcaklık kontrollerinizi sorunsuz şekilde yapar. Belirlenen değerler arasındaki sıcaklık değişmeleri hakkında size SMS atarak “10 telefon numarası girilebilir” haber verir. Sıcaklık kontrol alarm cihazı, sizin sorunsuz olarak takip ve kontrolünüzü üstlenir. Ayrıca cihazlarınızın enerji durumlarını izlemenizi de sağlar. Faturalı ve kontörlü hatlar ile tam uyumlu olarak çalışır. Belirlediğiniz Aralıktaki Sıcaklık Değerleri için SMS ve Arama ile Bilgi Verir.

GAZ ve ELEKTRIK:
HIZIR ürünleri, haber alma yanında size role-kontak çıkışları ile cihazlarını aç-kapa yapabilme imkânı sunmaktadır. Duvar ve pano içi ray tipi montaja uygun ve her ikisi özelliği de üzerinde barındırır. Düşük fiyat ve sorunsuz ürün gerekiyor ise aradığınızı buldunuz demektir.

Her kanal için ayrı açıklama bilgilendirmesi yapar, yapmak istediğiniz her işlev ardından, işlevi yerine getirip getirmediği hakkında size SMS ile cevap verir

AKILLI EV OTOMASYONU VE GUVENLIK

Dağ evi, yazlık gibi yerlerde siz evde bulunmadığınız zaman ev durumunu kotrol etmk ıstersenız HIZIR cihazına bağlayacağınız bir hareket sensörü ile herhangi bir hareket algılanması durumunda SMS yada arama ile hemen haberdar olabilirsiniz. Böylece yüksek fiyatlı bir alarm sistemine para ödemek ve bunun arama hizmeti için her ay belli bir bütce ayırmak zorunda kalmazsınız. Bu şekilde hem hareket olduğunda haberdar olabileceğiniz gibi hemde evdeki aydınlatma, klima, bahçe sulama gibi sistemleri uzaktan açıp kapatabilirsiniz.

HIZIR satın almak için TIKLAYINIZ.

Author

delcomrf

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.