Ürünler

PompaMatik Su Deposu Terfi Ünitesi

pompamatik-t2000s-terfi-depo-unitesi-takim
pompamatik-t2000s-terfi-depo-unitesi-icresim
pompamatik-harici-anten-takimi
pompamatik-trafo

PompaMatik Su Deposu Terfi Ünitesi

T2000 ve POMPAMATiK serisi kablosuz kuyu depo pompa arası kablosuz kontrol ve otomasyon sistemlerinde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Pompamatik terfi ünitesi, pompa ile ana su deposu arasında kalan terfi su depolarında kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Terfi deposunun su ihtiyacına göre kablosuz sinyaller göndererek su kuyusundaki pompa motorunu devreye alıp çıkartır. Böylece kendi deposunun doluluk seviye durumunu kontrol altında tutar. Ana su deposunun su ihtiyacında ise, kendi pompa motorunu çalıştırarak, deposundaki suyu ana depoya gönderir.

Su Deposu Terfi Ünitesi

Su deposu terfi ünitesini, istediğiniz sayıda bulunan terfi depolarınızda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Böylece tüm terfi su depolarını/ünitelerini kapsama alanı içine alarak kablosuz su otomasyon sistemi oluşturmuş olabilirsiniz. Terfi ünitesinin kullanılmayan kanallarını, ihtiyacınıza bağlı olarak POMPAMATiK su deposu aktarıcısı, sinyal tekrarlayıcısı, yani repeater olarak da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız varsa ve hazır bir aktarıcı kullanmak isterseniz buraya tıklayarak ürüne ulaşabilirsiniz.

8 Birim Led Göstergede İzlenebilir

Pompa ve su deposu için ayrı ayrı 8 Birim led gösterge üzerinde, sistemin çalışmasını, sinyal çekim seviye kalitesini takip altında tutabilirsiniz. Pompamatik terfi ünitesinin çalışma durumu, şeffaf kapaklı ip65 sınıfı korumaya sahip olan abs sınıfındaki (belli şiddete kadar darbeye dayanıklı) koruma kutusunu açmadan, izlenebilir özelliktedir.

Kuyu Depo Terfi Ünitesi

Kolay kullanım ve montaja sahip olan PompaMatik terfi ünitesi, pompa ünitesi ile depo ünitesinin bir karışımı gibidir. Terfi cihazının 2 kanal pompa kontaktör çıkışı ve 2 kanal şamandıra ya da sıvı seviye rölesi girişleri bulunmaktadır. Böylelikle ikili terfi pompa ve 2 seviyeli su deposu seviye girişi kullanılabilir. Pompamatik terfi ünitesi, su kuyusu ve su deposu arasında, kablosuz otomasyon hizmeti sunar.

Keyword: Pompamatik terfi ünitesi, terfi su deposu otomasyonu, terfi depo otomasyonu, terfi deposu kumanda, kablosuz terfi kontrol, terfi kuyu pompa sistemi

Author

delcomrf

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.