Ürünler

UHF Modbus Profibus Radyo Modemler

pwm-delcomrf-featured
pwm-delcomrf-1
pwm-delcomrf-2
pwm-delcomrf-3

UHF Modbus Profibus Radyo Modemler

Profinet profibus uhf modbus radyo modemler, tcp/ip ethernet radyo modemler, kablosuz veri akatarım sistemleri, plc ve cpu bilgilerinin kablosuz aktarımı, analog ve dijital kablosuz veri aktarım sistemleri.

UHF Modbus Profibus Profinet Radyo Modemler

DelcomRF PWM serisi olarak adlandırılan uhf modbus radyo modemler, 25 Km mesafeye kadar haberleşebilen, tak ve çalıştır, IP65 seviyesi koruma sınıfında modelleri bulunan bir ürün gurubuna sahiptir.

DelcomRF A.Ş. bir çok veri haberleşmesi protokolünde tak ve çalıştır olarak kablosuz veri aktarmanızı sağlayan modemleri sisteminize adapte edebileceğiniz şekilde hizmetinize sunar, uygulamalarınız için lütfen bize ulaşınız.

UHF Modbus Radyo Modemler

Profinet, profibus, modbus TCP/IP, modbus RS-485 & RS-232 formatlarında rtu yada ascıı olarak veri data alış verişi yapabilirsiniz. Profesyonel kablosuz rf ürünler yüksek veri iletişim hızına sahiptir.

PWM Modem ile 1 Km ile 25 Km arasındaki mesafelerde kablosuz veri haberleşmeleri sağlayabilirsiniz.

DelcomRF marka pwm ürünler, yüksek güç çıkışlı lisanslı band ürünlere göre çok daha uzun mesafelerde lisansız ve vergisiz haberleşmeler sağlayabilmektedir. Endüstriyel ortamlarda çalışabilir ve bakım gerektirmez, çok kolay montaj yapılır, işçilik ve montaj maliyetinden büyük avantaj sağlar,

Ket kısa mesafe telsiz erişim yasasına göre frekans tahsisine lisans ihtiyacına gerek duymadan kullanılabilir, BTK bilgi teknolojileri kurumu onaylıdır. Tıklayınız. Türkiye’de sadece DelcomRF A.Ş. firmasının rf kablosuz ürünleri bu onaya sahiptir!

Pwm radyo modemler 2 yıl üretim hatalarına karşı uygun fiyatlı radyo modem ürünüdür.

Bilgisayar kontrollü kablosuz veri aktarım sistemleri, endüstriyel bilgisayarlar ve makineler arası kablosuz veri alışverişleri, m2m kablosuz çözümler, akıllı ev ve bina sistemlerinde kablosuz çözümler, telemetri uygulamaları, kablosuz otomasyon, kablosuz veri aktarımları, sulama kontrol sistemleri, petrol gaz kumanda takip dolum kontrol sistemleri, raylı sistemlerde izleme ve kumanda, elektrik üretim kontrol sistemleri, rüzgar enerjisi kontrol sistemleri, pos ve atm makineleri için kablosuz kontrol veri alış veriş sistemleri, hava durumu bilgilendirme sistemleri, diğer kablosuz bilgi kontrol sistemleri ve çözümlerinde kullanılır.

Author

delcomrf

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.