Ürünler

Uzun Mesafe Kumanda Kontrol Sistemi, Pompa Motor Uzaktan Kumandası

fx-03h-uzun-mesafeli-uzaktan-kumanda-tek-anten
FX03H-el-terminali
FX03H-anten

Uzun Mesafe Kumanda Kontrol Sistemi, Pompa Motor Uzaktan Kumandası

 Uzun mesafe kumanda kontrol sistemi, uzak mesafeli kumanda, rf uzaktan kumanda, rf kumanda, radyo frekans kumanda, çok kanallı kumanda, 1 ve 3 km uzaktan kumandalar, pompa motor uzaktan kumandası.

Uzun Mesafe Kumanda Kontrol Sistemi, Pompa Motor Uzaktan Kumandası.

3000 metre mesafeye kadar el kumandalı olarak kullanabilirsiniz. Kontrol ettiğiniz kanalı açtığına dair geri bildirim sinyalini el kumandası üzerinde gösterir. Çok kanallıdır. 6 ayrı frekans kanalında çalışabilir. Dış ve iç ünite montajına uygun 2 farklı seçenekte üretilmektedir. Pompa motor uzaktan kumandası.

Uzun Mesafe Kumanda Kontrol Sistemi

FX-03H kumandalı uzaktan kumanda kontrol sistemleri alıcısı dış ünite montajına uygun IP65 seviyesinde 150 cm galvaniz kaplı profil üzerindedir, el kumandası ile alıcı arasındaki sinyal ulaşımını teyit eden geri sinyal bildirimli ve çok kanallı anahtar yada buton konumunda çalışabilen kontrol kumanda sistemleridir. Pompa motor uzaktan kumandası.

Alıcı ünitesi, el kumandası öğrenme ve silme özelliklidir. Alıcı üniteleri 180-250 vac arasındaki voltaj dalgalanmalarından etkilenmeden çalışabilir. Uzun süreli çalışabilen el terminali pil sistemi bulunmaktadır.

El kumandalı uzaktan kumanda kontrol sistemleri tak çalıştır sistemlerdir dolayısı ile işçilik, malzeme, montaj ve bakım maliyeti avantajlarına sahiptir.

Şartlara bağlı olarak, el kumandası ile birbirleri arasında 1 km 1000 metre mesafeye kadar haberleşebilen FX-03 modeldir. Alıcı ünitesi iç ortam montajına uygundur. 3 km 3000 metre mesafeye kadar olan modeli ise FX-03H olarak anılmaktadır. Bu model alıcı ünitesi dış ortam montajına uygundur. 150 cm boyunda galvaniz kaplı profil üzerindedir ve her türlü ekipmanını üzerinde bulunduran IP65 sınıfında el kumandası ile takım ürünlerdir. Pompa motor uzaktan kumandası.

Pompa Motor Uzaktan Kumandası

Uzaktan kumanda takım üniteleri çift taraflı haberleşme sağlayarak el kumandasından gönderilen sinyalin alıcı ünitesine ulaşıp ulaşmadığını el kumandası üzerinde görmek mümkündür böylelikle yapılan kontrolün sağlaması yapılmış olmaktadır. Pompa motor uzaktan kumanda sistemlerinde kullanılarak, motorun devreye girip girmediği görülebilir.

Bakım gerektirmez, çok kolay montaj yapılır, işçilik ve montaj maliyetinden büyük avantaj sağlar. DelcomRF A.Ş. ürünleri btk bilgi teknolojileri kurumu onaylıdır. Ürünlerimiz 2 yıl boyunca üretim hatalarına karşı garantilidir.

Author

delcomrf

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.